oxford templar square

Piłka nożna, golf czy boks? Trenujesz? kibicujesz? Wypowiedz sie na temat sportu! Informacje o różnych dziedzinach sportu, zawodach i spotkaniach.

oxford templar square

Postprzez Chomik221 » 01 Maj 2014, 22:44

witam.

zacząłem treningi w tym pieknym miejscu lecz potrzebuje kompana do jazdy z bicester, poniewaz busy nie sa tanie ani szybkie. Poszukuje kogos, kto jezdzi tam codziennie swoim samochodem. Oczywiscie dorzucę się do paliwa. pchomicki89@gmail.com
Chomik221

Re: oxford templar square

Postprzez monikazet » 22 Maj 2014, 02:39

Siema.Ja praktycznie codziennie jezdze do ox z bicester .A to w bicester nie ma zadnej silowni czy co?

Pawel
monikazet

Postprzez Chomik221 » 01 Lip 2014, 21:25

silownia mnie nie bawi... jest tam dobra szkółka MMA w jakich godz jezdzisz i wracasz
???
Chomik221

Postprzez Admin » 07 Lip 2014, 19:30

W Bicester maja w miarę ok klub bokserski, nie wiem czy tam tez trenują MMA.

A byleś może na jakiejś walce Wojtka "Rzeźby" z Banbury? Zawsze można tam spotkać Polaków walczących w klatkach, bokserów, judoków itd ( z całego Oxfordshire i poza), dam znać jak będzie kolejna. Parę zdjęć jest tutaj, więcej w galerii w zakładce Sport. Artykuły znajdziesz w archiwum.
Potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, pomocy w wypełnieniem aplikacji o pracę lub wniosku o benefity? Skontaktuj się z nami, wiecej informacji tutaj.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator

Wróć do Strefa sportu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość