Nauka Języka w naszej okolicy?

College, uniwersytet czy wieczorowe kursy? Gdzie się kształcić, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności?

Nauka Języka w naszej okolicy?

Postprzez ninja28 » 07 Wrz 2013, 00:25

Witam! od tygodnia mieszkam w Wantage i staram zapisać się na język angielski dla początkujących ,w tej chwili czekam na tel. z biblioteki w Didcot w której zgłosiłem swoją kandydaturę do uczestnictwa w kursie lub szkole. Czy może ktoś z forum ma informację na temat nauki języka w naszym terenie! Proszę o info .Pozdrawiam
ninja28

Re: Nauka Języka w naszej okolicy?

Postprzez Admin » 12 Wrz 2013, 11:12

Hej, ogolnie troche trudniej znalezc kurs angielskiego w okolicy Wantage/Didcot. Nie ma kursow bo po prostu nie ma chetnych. Wczesniej bylo duzo organizowane, ale ludzie sie zapisywali, pochodzili 2 miesiace i rezygnowali. Kursy byly organizowane przez Adult Learning, rozne college i inne organizacje, ale z powodow opisanych powyzej wiekszosc zostala zamknieta. Mozna sie zapisac na kursy do collegu - Henley, Abingdon, Witney, Reading albo Oxford, ale wiadomo transport dodatkowo kosztuje. Nie wiem tez jakie sa koszty kursow, wiem ze college maja dostac mniejsze dofinansowanie do kursow angielskiego i to moze wplynac na wyzsze koszty nauki.
Potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, pomocy w wypełnieniem aplikacji o pracę lub wniosku o benefity? Skontaktuj się z nami, wiecej informacji tutaj.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator

Wróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość