Bloxham School

College, uniwersytet czy wieczorowe kursy? Gdzie się kształcić, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności?

Bloxham School

Postprzez Goś » 02 Wrz 2013, 14:41

Witam
Jestem tu po raz pierwszy więc serdecznie pozdrawiam rodaków.
Moje pytanie dotyczy Bloxham School. Czy ktoś z Was wie coś na temat tej szkoły dla dzieciaków i tych trochę starszych? Czy ktoś orientuje się jakie są wymagania przy przyjęciu dziecka. Będę wdzięczna za każdą informację.
Goś
Goś

Re: Bloxham School

Postprzez Admin » 03 Wrz 2013, 20:48

Hej Goś.

Chyba za dużo z naszych w Bloxham nie mieszka. Wiem, że jest tam kilka polskich rodzin, ale siedzą cicho i się nie udzielają :)

Ogólnie o szkole słyszałem pozytywne opinie, nie ma tam problemów, z którymi borykają się szkoły w Banbury czy w innych większych miastach (Oxford czy Didcot). Chyba wynika to z tego, że to Bloxham to wioska (duża, ale cały czas wieś), wszyscy się znają i jest tu bardziej spokojnie.

Nie jestem w stanie podać więcej informacji bo po prostu nie wiem :D Tak jak w przypadku każdej szkoły możesz zadzwonić, umówić się na wizytę, opowiedzą Ci o szkole, jakie są zajęcia sportowe i dodatkowe.

W szkole prowadzone są tzw. otwarte poranki, w czasie których można przyjść i dowiedzieć się więcej (do października). Można także przyjść w sobotę, należy się jednak najpierw umówić telefonicznie - 01295 720301. Zadzwoń, dowiedz się więcej i zdaj relację!

Adres do szkoły: Banbury Rd Bloxham, Banbury, Oxfordshire OX15 4PE,
Potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, pomocy w wypełnieniem aplikacji o pracę lub wniosku o benefity? Skontaktuj się z nami, wiecej informacji tutaj.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator

Postprzez Goś » 17 Wrz 2013, 05:41

Witam
Dziękuję za szybką reakcję. Co do mojej wiedzy na temat Bloxham. Byłam tam dwukrotnie w sierpniu ponieważ mój syn szkolił tam przez miesiąc swój angielski. A ..... tak dla wyjaśnienia - mieszkamy w Polsce i właśnie w tym roku wysłałam tam syna na miesiąc intensywnej nauki. Szkoła bardzo nam się spodobała dlatego pomyślałam, że wysłałabym tam syna po skończeniu gimnazjum. System uczenia w Anglii w porównaniu z polskim jest niesamowity. Mam na myśli sposób podejścia do rozwoju ucznia. Chciałabym, żeby mój syn miał większe możliwości w przyszłości dlatego chciałabym zainwestować w jego wykształcenie. Szkoła wygląda fantastycznie. Liczne pracownie przedmiotowe, basen, ogromny teren, wszystko to robi niesamowite wrażenie a najważniejsze, że synowi też się podoba. Pozostaje jeszcze kwestia ceny........
Pozdrawiam
ze Szczecina
Goś

Postprzez rosiaska » 23 Kwi 2015, 11:57

No to dobrze wiedzieć gdzie wysyłać dzieciaczki:)
rosiaska

Wróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość