Szukam osoby która zna się na oprogramowaniu do produkcji mu

Dobra muzyka czyli wszystko o Disco Polo:) Oczywiście nie tylko - fani metalu, rapu i R'n'B i innych gatunków muzycznych mile widziani.

Szukam osoby która zna się na oprogramowaniu do produkcji mu

Postprzez Janik » 07 Lip 2018, 13:46

Za odpowiednią sumę pieniędzy, chciałem prosić kogoś, aby móc omówić w prosty sposób, podstawy omawiające kwestie pracy z dźwiękiem. Chodzi o podstawy produkcji muzycznej z wykorzystaniem oprogramowania typu DAW. Najlepiej aby proste informacje o jakie będę prosił, zostały opracowane na bazie programu Abletonie Live 10 Suite.
Telefoniczne, WhatsUp, Skype, wszystkie opcje są super, ale jeszcze lepiej byłoby móc spotkać się w moim, małym, nieprofesjonalnym domowym studiu muzycznym. Mam samochód więc mogę przywieść i zawieść chętną osobę do domu. Najlepiej aby ktoś mieszkał w Londynie, a jeszcze lepiej w okolicach High Wycombe lub Oxford (na północ od Londynu).
Cena do uzgodnienia, jednak nie stać mnie na cenę profesjonalnych kursów a informacje muzyczne o jakie proszę będą bardzo proste. Z góry bardzo dziękuję.
Janik

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość