Szukam informacji na temat pracy

Rozmowy na różne tematy: poważne, weselsze, luźne i luźniejsze.

Szukam informacji na temat pracy

Postprzez lukaszielnski » 04 Gru 2014, 23:53

Witam
planuje przerowadzkę z Londynu do Oxfordshire. pracuje na stanowisku kierowcy od ponad 2,5 roku. prawo jazdy czyste, angielski komunikatywny.
Chciałem sie dowiedzieć gdzie szukac pracy kieowcy, jakie firmy prowadzą rekrutacje, jakie agencje pracy polecacie. W grę wchodzi również inne rodzaje pracy np magazyny lub rodukcja ale preferowałbym stanowisko kierowcy
Ogólnie chcialbym się dowiedzieć wszystkiego na temat życia i pracy w Oxfordshire.
Kazda informacja będzie bardzo cenna i z góry dziękuje za zaintersowanie tą wiadomością.
tel. 07448934070
pozdrawiam serdecznie
lukaszielnski

Re: Szukam informacji na temat pracy

Postprzez Admin » 05 Gru 2014, 16:42

Dużo agencji w Banbury/Bicester szuka kierowców, praca różna - Aligra, Bidvest, Fresh Direct; ogólnie jeździsz po całym kraju i dowozisz jedzenie. Warto ominąć agencję i udać się bezpośrednio do firmy; na dzień dobry masz o wiele lepsze warunki finansowe i lepiej cię traktują. W jakim mieście planujesz zamieszkać? (albo nie mieście?)
Potrzebujesz tłumaczenia dokumentu, pomocy w wypełnieniem aplikacji o pracę lub wniosku o benefity? Skontaktuj się z nami, wiecej informacji tutaj.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator

Re: Szukam informacji na temat pracy

Postprzez lukaszielnski » 05 Gru 2014, 19:21

Jeszcze nie wiem które miasto w zależności jak uda mi się znaleść prace. Ogólnie w planach najpierw zaczepienie sie przez agencje a póxniej szukanie pracy na stałe. Na oczątku nie musi to być raca kierowcy w gre wchodzi tez praca na magazynach lub produkcji.
lukaszielnski

Wróć do Forum dyskusyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość