jaki wozek wybrac

Wychowanie dziecka to dla rodzica bardzo duża odpowiedzialność i wiele obowiązków. W tym miejscu możesz spotkać się z innymi rodzicami, wymienić doświadczeniami, porozmawiać o wychowaniu dziecka lub umówić się na kawę.

jaki wozek wybrac

Postprzez sroczka » 20 Kwi 2013, 12:06

szukam wozka dla dzieciatka, jest to cos nowego dla mnie wiec niewiem na co zwracac uwage. czy ktos mogłby polecić. szukam czegos zeby sie nadawało w uk i do polski jak pojade sama (do pociagu , autobusu) zeby nie byl za ciezki, łatwy do składania i nadawałsie na chodniki i do lasu. czy jest cos takiego wielofunkucjnego? I czy potrzebuje gondole jak termin mam na 1 czerwca?dzieki
sroczka

Re: jaki wozek wybrac

Postprzez amkpdae » 26 Kwi 2013, 18:24

ja kupiłam wozek silver crossa, jest duza gondola z ktorej sie robi spacerowke, wiec posłuzy pare lat. kółka ma żelowe, wydaja sie dużo lepsze niż pompowane ( jak złapiesz kapcia musisz miec kogos kto ci pomoze zmienić kolo). co jest wazne gondole/spaceówke mozna zakładac przodem do nas lub do kierunku jazdy.
amkpdae

Postprzez darczys » 30 Mar 2015, 17:02

Gondoli niby nie potrzebujesz jeśli będziesz mieć nosidełko w tym.
darczys

Postprzez bucikan » 30 Kwi 2015, 05:57

Ja mam wózek quinny i nie jestem z niego zadowolona. Odradzam z trzema kółkami.
bucikan

Postprzez Ender » 30 Kwi 2015, 12:34

bucikan napisał(a):Ja mam wózek quinny i nie jestem z niego zadowolona. Odradzam z trzema kółkami.

Hmmmm...
A Quinny przypadkiem nie ma dwóch kółek z przodu (bardzo blisko siebie ??
Ja mam Buzz 3 i sobie chwalę :P
"Powaga jest ostatnią szansą ludzi płytkich"- O. Wilde
Awatar użytkownika
Ender

Postprzez maciek » 29 Gru 2017, 09:16

Mieszkamy na 3 piętrze bez windy, sprawdziły się nam dwa wózki.
Joie - jest super bo składa się jednym pociągnięciem - idealny do podróży, zwłaszcza pociągiem czy samolotem.
Greentom - zdecydowanie najlżejszy wózek bo wykonany z plastiku. Wadą jest niestety brak amortyzacji, ale sprawę załatwia poduszka antywstrząsowa :)
maciek

Wróć do Rodzice i dziecko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość